FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Až 4. kolo přineslo vysoké vítězství!

Čtvrté kolo dorostenecké divize přineslo v sobotu 1. září pro náš mladší dorost vysoké vítězství.  V domácím prostředí jsme porazili Břeclav.

FC  ŽĎAS :  MSK Břeclav    7 : 2   / 2 : 0 /

Výsledek odpovídá jednoznačnému průběhu, ale určitě v první půli hosté drželi s naším dorostem krok. Pro hosty vysoká porážka, pro domácí satisfakce za poslední dva zápasy, ve kterých měli bodovat, ale střelecká nemohoucnost jim v to zabránila. 

První branka padla  po parádní střele Přibyla do šibenice  a druhou přidal Krejčí z penalty za sražení Havlíčka.Začátek druhé půlky patřil kapitánovi Dvořákovi , který během 13. minut zkompletoval hattrick. Teprve v 60 minutě se prosadili hosté, kteří se snažili stále  o líbivou kombinační hru , ale bez většího efektu. Pak přišly chvíle obránce Hobzy, který do gólové šance poslal Krejčího, aby pak celkové skóre zakončil nekompromisní střelou z 20 metru k tyči.

Následující kolo máme volno, neboť dorost HFK Třebíč odstoupil z divize.

 Branky Dvořák 3, Krejčí 2, Přibyl, Hobza

Sestava : Balcar - Gregar /  60 Otava /, Osmík, Krejčí, Hobza - Bureš, Novotný /  56 Ptáček/, Dvořák, Přibyl /52  Pelikán /- Zlesák, Havlíček

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

SLOVAN ROSICE

Sobota  | 25.5.2019

10.15

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL