FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Anglický týden zahájíme v Tasovicích

Ve 24. kole moravskoslezské divize D čeká na fotbalisty FC Žďas Žďár výjezd na půdu nebezpečných Tasovic, kde ovšem potřebujeme bodovat.

Do závěrečné pětiny vstupuje letošní sezona moravskoslezské divize D o nadcházejícím prodlouženém víkendu. V ní se rozhodne o úspěšných i neúspěšných celcích tohoto ročníku. FC Žďas do ní vstupuje na 12. místě, které by znamenalo jistotu setrvání ve čtvrté nejvyšší soutěži i pro příští ročník. Mohli jsme do závěru sezony jít v mnohem klidnějším rozpoložení, bohužel jsme poslední dva zápasy proti Holešovu a Brumovu nezvládli a po dvou zbytečných porážkách jsme se naplno namočili do sestupových vod.

Náš nedělní soupeř je na tom mnohem lépe. Tasovice sice oproti loňskému ročníku neprohání největší favority soutěže, přesto jim doposud získaných 30 bodů zaručuje klidné 8. místo s uctivým desetibodovým odstupem od záchranářských bojů. V tom by mohla být naše menší výhoda, tým z jižní Moravy už hraje pouze o body a prestiž.

Nedělní utkání začíná na hřišti jihomoravského týmu v 16.30 a rozhodovat jej bude trojice sudích Slováček - Ogrodník, Kostelník. Delegátem FAČR je pan Prokeš.

                          ! ! !   FC ŽĎAS DO TOHO   ! ! !


Další program 24. kola MSD-D:

SO Bzenec - Slavičín
SO Břeclav - Hodonín
NE Brumov - Holešov
NE Vrchovina - St. Říše
NE Polná - Bystřice
NE V. Bíteš - Uh. Brod
NE Pelhřimov - Rosice

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL