Áčko vyhrálo šlágr kola! Béčko podlehlo Okříškám! - U15 + U14 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Áčko vyhrálo šlágr kola! Béčko podlehlo Okříškám!

Zvětšit

V neděli 22. dubna sehráli starší žáci FC Žďas U15 vítězný mistrovský zápas v tabulce s druhou Chotěboří. Běčko naopak neuspělo proti vedoucímu celku I. A třídy Okříškám.

FC Žďas - FC Chotěboř 3:1 (3:1) 
  
Branky: Krejčí, Novotný, Gregar (pen) 
  
Komentář trenéra:

Aktivním vstupem do utkání jsme si vypracovali dvoubrankový náskok, který v závěru poločasu navýšil na konečných 3:1 z penalty Gregar. Ve druhém poločase se již žádnému týmu nepodařilo vytvořit výraznou brankovou příležitost. A tak se v souboji prvních dvou týmů tabulky radovalo z vítěztví domácí družstvo. 
  
FC Žďas "B" - SK Okříšky 1:7 (1:2) 
  
Branka: Osmík 
  
Komentář trenéra:

V utkání jsme sesice dostali do vedení brankou kapitána. V zavěru prvního poločasu však hosté vysledek otočili. Druhý poločas byl již jasnou záležitostí pro hosty kteří potvrdili svoje kvality a postavení v tabulce. 
  

ZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎÁR n. S.

FC Chotěboř

Sobota  | 21.7.2018

17.30

Generální partneři

Město Žďár nad SázavouCooper Standard

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.EXTÉRIA s.r.o.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad Sázavou

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL