FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Áčko veze tři body z Břeclavi!

Zvětšit

V sobotu 6. dubna jsme si zajeli ve třetím jarním zápase na hřiště Břeclavi pro suverénní vítězství 4:1. Nadále nám tak patří v divizní tabulce páté místo s jedním zápasem k dobru!

MSK BŘECLAV - FC ŽĎAS ŽĎÁR N.S. 1:4  (1:2)

Rozhodčí: Šamaj ŽK: 4:1 ČK: 0:0 Diváci: 100  Poločas: 1:2 Branky: 8. Hloch1. Sodomka,14. Vitásek,53.Henzl, 72.Nedvěd.
FC Žďas Žďár n. S.: Svoboda - Fiala,T.Trojánek, Štursa, Šindelka - Vitásek,Sodomka, Nedvěd ,Švoma (46. Vokoun) - L.Trojánek (74.Komínek), Henzl(64.Kovář)

Start do zápasu jsme měli opravdu raketový a již v první minutě nás poslal do vedení Sodomka - 0:1. Domácí rychle odpověděli v 8. minutě Hlochem, který vyrovnal. Vyrovnávací branka nás ale nezaskočila a nadále jsme se tlačili do útoku. Ve 14. minutě naši snahu korunoval vedoucí brankou Vitásek - 1:2. Domácí poté hrozili jen z rohových kopů, ale vyrovnat se jim do konce poločasu již nepodařilo.

Druhý poločas jsme začali opět na výbornou a v 53. minutě po pěkné kombinační akci prostřelil Fibingra po zemi Henzl - 1:3. Další minuty se odehrávaly mezi oběma šestnáctkami bez vyložených příležitostí. Další změnu skóre tak přinesla 72. minuta, kdy nakrátko rozehraný roh našel na zadní tyči Nedvěda, který uzavřel gólový účet zápasu - 1:4. Závěrečné minuty již žádné vyložené šance nepřinesly, a tak jsme se mohli po závěrečném hvizdu rozhodčího radovat z první venkovní výhry v jarní části divizní soutěže.

Příští utkání zajíždíme ve čtvrtek  11. dubna k dohrávce prvního jarního kola do Velké Bíteše, kde je výkop utkání v 16.00 hodin.

ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšit

<< Zpět

Příští domácí zápas

FC ŽĎAS

 SLOVAN ROSICE

 Sobota  | 1.2.2020

11.00

Generální partneři

Město Žďár nad Sázavou

Ostatní partneři

MŠMT1. ŽĎÁRSKÁ PLYNAŘSKÁ A VODAŘSKÁ a.s.SSPORTŽĎAS a.s.Gremis, s.r.o.ZDAR, a.s.AKAB s.r.o.Zdeněk Mráček - autodopravaKráli.cz webdesign - www.krali.czSPORTIS, příspěvková organizace Města Žďár nad SázavouZvětšit

Mediální partneři

Žďárský deníkTelevize VysočinaČtrnáctideník Hit magazín

Zajímavé odkazy

Oficiální stránky FAČROnline výsledkyŽďárská liga malé kopanéIS FAČRStatistiky MSFL