Áčko ovládlo derby, béčko také za tři body! - Starší žáci - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

Áčko ovládlo derby, béčko také za tři body!

Starší žáci FC Žďár rozhodli jediným gólem utkání o výhře nad rivalem z Vrchoviny. Také béčku se dařilo, Přibyslav odjela s bůrem.

FC ŽĎÁR N. S. - SFK VRCHOVINA 1:0 (0:0)

Branka: Bantianidis Athanasios

Komentář trenéra: Po většinu utkání jsme měli herní převahu. Nedařilo se nám ovšem vytvářet si brankové příležitosti. K ohrožení branky jsme se dostávali, stejně jako soupeř, pouze ze standardních situací. Utkaní rozhodlo nedorozumění hostujícího brankáře a stopera, kdy po jejich zaváhání náš útočník zakončoval do prázdné branky.

FC ŽĎÁR B - SK PŘIBYSLAV 5:1 (2:0)

Branky: Krejčí 3, Ptáček, Novotný.

Komentář trenéra: Po deseti dnech jsme se opět utkali se soupeřem z Přibyslavi. Na rozdíl od utkání na půdě soupeře se nám podařilo brzy vsítít branku. A když Krejčí v 10. minutě zvýšil na 2:0, hosté se začali věnovat více komentářům k výrokům rozhodčího, jak hře samotné. Bylo pak již jen otázkou, jak vysokým skóre utkání dopadne. Na začátku druhé půle završil hattrick Krejčí, který v prvním poločase pohrdnul pokutovým kopem, když vysoko přestřelil. Jedinou branku jsme inkasovali z brejku. Vice než výsledek nás těší, že se hráči neuchýlili k oplácení mnohdy velmi tvrdých zákroků soupeře.