U10 ve Velké Bíteši třetí! - U11 + U10 - FC Žďas Žďár nad Sázavou - oficiální stránky fotbalového klubu

U10 ve Velké Bíteši třetí!

Starší přípravka FC Žďár nad Sázavou  U10 se v úterý 8. května zúčastnila fotbalové ho turnaje věkové kategorie U11 ve Velké Bíteši.

Hrálo se systémem každý s každým po 18 minutách v základní skupině a po došlo k vyřazovacím bojům 1 x 20 minut.

O 3. místo       FC Žďár - Motorlet Praha   3 : 3    pokutové kopy 4 : 3

Sestava: Košík, Prokůpek, Tichý, Promberger, Krahula, Boháček, Mráček, Kopecký , Hanus, Lédl

Branky: Prokůpek 10, Lédl 8, Boháček 8, Mráček 6, Hanus 5, Promberger 2, Krahula

Hodnocení:

Tento turnaj byl pro ročník 2007, záměrně jsme se odjeli s ročníkem 2008, aby si zahráli se silnějšími soupeři, protože věkově stejně staří soupeři v krajské soutěži a na mnoha turnajích naše "osmičky" moc neprověří.  Fotbalově kluci dle mého názoru byli z celého turnaje nejlepší. Bylo ale vidět,  že ten jeden rok jde znát a to hlavně ve fyzické zdatnosti a síle.....  Kluci odehráli celkem 7 utkání po 18 min. A k tomu ještě 3 vyřazovací zápasy x 20 minut. Celkem tedy 186 minut a to vše během 6 hodin.......V posledních dvou zápasech už kluci vůbec nemohli, jsou ale silní a neradi něco vzdávají,  proto také dosáhli takovéhoto výsledku!!! Jsem opravdu rád že tyto kluky s perfektní podporou jejich rodičů mohu trénovat....